імбирні пряники, медове печиво, подарунок , новорічні пряники дітям купити Львів
  • імбирні пряники, медове печиво, подарунок , новорічні пряники дітям купити Львів

Новорічні пряники набір "Різдвяний Ангел"

НОВОРІЧНИЙ НАБІР "Різдвяний Ангел", ПОДАРУНОК ВІД МИКОЛАЯ КУПИТИ

У широкому асортименті компанії ви швидко знайдете свій ідеальний подарунок для ДІТЕЙ І ДОРОСЛИХ.

ДЛЯ ШВИДКОГО ЗАМОВЛЕННЯ ПИШІТЬ  Viber + 380 99 17 17 175

ОРИГІНАЛЬНИЙ І СМАЧНИЙ ПОДАРУНКОВИЙ НАБІР ПРЯНИКІВ,топери пряники на НОВОРІЧНИЙ торт, новорічні прикраси ПРЯНИЧНИЙ декор на святковий стіл, ПРЯНИЧНИЙ РІЗДВЯНИЙ ВІНОК, пряничні іграшки на ялинку, подарунок на ДЕНЬ Св. Миколая, пряники на РІЗДВО

Не знайшли потрібного декору пряників на НОВИЙ РІК-2022? Напишіть у вайбер. 
Доставка по всій Україні!

(Нова пошта)

250,00 ₴
Discover Visa JCB PayPal Master Card American Express
  • Передзвоніть мені
  • Політика безпеки (редагувати в модулі підтвердження клієнтів) Політика безпеки (редагувати в модулі підтвердження клієнтів)
  • Політика доставки (редагувати в модулі підтвердження клієнтів) Політика доставки (редагувати в модулі підтвердження клієнтів)
  • Політика повернення (редагувати в модулі підтвердження клієнтів) Політика повернення (редагувати в модулі підтвердження клієнтів)

ПРЯНИКИ "Різдвяний Ангел" НА ДЕНЬ ЧУДОТВОРЦЯ МИКОЛИ  КУПИТИ

НОВОРіЧНИЙ НАБІР ПРЯНИКИ МИКОЛАЙ, медово- імбирні пряники ручної роботи до Дня святого Миколая Чудотворця

19 грудня – традиційне свято, яке приносить радість усім слухняним дітям.

Микола Чудотворець вважається найбільш початим святим у християнській традиції. Кажуть, у давні часи Святий Миколай допомагав бідним дітям та сиротам, підкидаючи до їхньої хати різноманітні теплі подарунки, солодощі.

имбирные пряники детям, пряничный  набор "Николайчик"

НОВОРІЧНИЙ ПРЯНИК, НАБІР МИКОЛАЙ ДІТЯМ 

ДО ДНЯ СВ.МИКОЛАЯ Дорослі балуют дітей смаколиками . Найбільш популярні медові пряники "МИКОЛАЙЧИК".

Про  доброту святого Миколая люди  розповідають цілі легенди. После смерті Миколая, його учні почали роздавати всім солодощі,новорічні подарунки, а потім в Германії перші батьки і дети почали вішати черевички або шкарпетки , щоб туди чарівний дідусь чудотворець святий Миколай поклав подарунки. І цей красивий звичай став традицією і  разлетівся я по всій Європі.Тільки є один нюанс: подарунки отримують виключно послушні діти.

Пряничні імбирні набори для дітей дарують з  18 на 19 грудня. Раніше дорослі поучали дітей, що послушні дітки  знаходять під своїми подушками смачне медово імбирне печиво, розписні пряники «Миколайчик», а неслухняніі – тріску під подушкою .

ПОДАРУНОК НА МИКОЛАЯ, ТВОРЧИЙ НАБІР ІМБИРНІ ПРЯНИКИ

ТВОРЧІ ПРЯНИКИ РОЗМАЛЬОВКА "МИКОЛАЙ"- ТРАДИЦІЇ НА ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Медові пряники Миколайчик традиція в Україні у передноворічний час. Розмальовані вручну  пряники  "Миколайчик" зазвичай кладуть дітям саме під подушку, а в Європі – в красиві носки,або черевик, які заздалегідь розвішуються біля  каміну.

Не менш цікавою традицією є приготування і розмальовування медових імбірних пряників самостійно разом з дітками в сімейному колі.Кажуть, що чим  більше добрих справ на День Святого Миколая робить людина, тим більше здоров'я буде у нього в наступному році.

Все дети в очікуванні солодкого подарунку від  чудотворця святого Миколая. Вони його дуже люблять і чекають, пишуть ЛИСТИ до Миколая, стараються угодити йому і бути послушними. Щоб потім зранку прокинутись, побігти до святкового черевика чи шкарпетки або засунути руку під подушку і нащупати там, солодкі подарункти в святковій упаковці. І той маленький вогник щастя, який загорається в час відкриття подарунка дитиною - це і є нинішнє диво! Адже вцьому вся суть Дня святого Николая - дарувати радість і добро  іншим.

00888