НОВОРІЧНІ ПРЯНИКИ  СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДЛЯ ДІТЕЙ, ПОДАРУНОК , ПРЯНИК АНГЕЛ, КУПИТИ
  • НОВОРІЧНІ ПРЯНИКИ  СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДЛЯ ДІТЕЙ, ПОДАРУНОК , ПРЯНИК АНГЕЛ, КУПИТИ
  • ПРЯНИКИ НА МИКОЛАЯ НАБІР КУПИТИ,ПРЯНИК АНГЕЛ

Новорічні пряники різдвяний набір

НОВОРІЧНІ ПРЯНИКИ на ДЕНЬСВЯТОГО МИКОЛАЯ КУПИТИ/ РІЗДВЯНИЙ ПОДАРУНОК

ПРЯНИКИ НА НОВИЙ РІК 2022, ДЕНЬ АНГЕЛА, ПЕЧИВО ДІТЯМ НА РІЗДВО, ОРИГІНАЛЬНИЙ НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК 

КОЛІР ПРЯНИКІВ ПІДБЕРЕМО ДО ВАШОГО СВЯТА . КОЖЕН ПРЯНИК ЗАПАКОВУЄМО ОКРЕМО В ПРОЗОРОМУ ПАКЕТИКУ І В ПОДАРУНКОВІЙ КОРОБЦІ

ДЛЯ ШВИДКОГО ЗАМОВЛЕННЯ ПИШІТЬ  Viber + 380 99 17 17 175

Замовлення приймаються НЕ ПІЗНІШЕ 14 -10 днів до потрібної дати

ІМБИРНІ МЕДОВІ ПРЯНИКИ НА МИКОЛАЯ,НОВОРІЧНІ РОЗМАЛЬОВАНІ ПРЯНИКИ 2022, новорічні топери на торт, ПРЯНИЧНІ прикраси НА ЯЛИНКУ,подарунок дітям НА миколая,НОВИЙ РІК 2022

Не знайшли потрібного декору? Напишіть у вайбер. 
Доставка по всій Україні!
(Нова пошта)

300,00 ₴
Discover Visa JCB PayPal Master Card American Express
  • Передзвоніть мені
  • Політика безпеки (редагувати в модулі підтвердження клієнтів) Політика безпеки (редагувати в модулі підтвердження клієнтів)
  • Політика доставки (редагувати в модулі підтвердження клієнтів) Політика доставки (редагувати в модулі підтвердження клієнтів)
  • Політика повернення (редагувати в модулі підтвердження клієнтів) Політика повернення (редагувати в модулі підтвердження клієнтів)

ПРЯНИКИ  ДО ДНЯ СВ. МИКОЛИ ПІД ПОДУШКУ КУПИТИ

НОВОРіЧНИЙ НАБІР ДЛЯ ХЛОПЧИКА медово- імбирні пряники ручної роботи до Дня святого Миколая Чудотворця

19 грудня – традиційне свято, яке приносить радість усім слухняним дітям.

Микола Чудотворець вважається найбільш початим святим у християнській традиції. Кажуть, у давні часи Святий Миколай допомагав бідним дітям та сиротам, підкидаючи до їхньої хати різноманітні теплі подарунки, солодощі.

имбирные пряники детям, пряничный  набор "Николайчик"

ПОПУЛЯРНі ПРЯНИКИ ""МИКОЛАЙЧИК", НАБОРИ ДІТЯМ 

ДО ДНЯ СВ.МИКОЛАЯ Дорослі балуют дітей смаколиками . Найбільш популярні медові пряники "МИКОЛАЙЧИК".

Про  доброту святого Миколая люди  розповідають цілі легенди. После смерті Миколая, його учні почали роздавати всім солодощі,новорічні подарунки, а потім в Германії перші батьки і дети почали вішати черевички або шкарпетки , щоб туди чарівний дідусь чудотворець святий Миколай поклав подарунки. І цей красивий звичай став традицією і  разлетівся я по всій Європі.Тільки є один нюанс: подарунки отримують виключно послушні діти.

Пряничні імбирні набори для дітей дарують з  18 на 19 грудня. Раніше дорослі поучали дітей, що послушні дітки  знаходять під своїми подушками смачне медово імбирне печиво, розписні пряники «Миколайчик», а неслухняніі – тріску під подушкою .

ПОДАРУНОК НА МИКОЛАЯ, ТВОРЧИЙ НАБІР ІМБИРНІ ПРЯНИКИ

ПРЯНИЧНА РОЗМАЛЬОВКА - ТРАДИЦІЇ НА ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Медові пряники Миколайчик традиція в Україні у передноворічний час. Розмальовані вручну  пряники  "Миколайчик" зазвичай кладуть дітям саме під подушку, а в Європі – в красиві носки,або черевик, які заздалегідь розвішуються біля  каміну.

Не менш цікавою традицією є приготування і розмальовування медових імбірних пряників самостійно разом з дітками в сімейному колі.Кажуть, що чим  більше добрих справ на День Святого Миколая робить людина, тим більше здоров'я буде у нього в наступному році.

Все дети в очікуванні солодкого подарунку від  чудотворця святого Миколая. Вони його дуже люблять і чекають, пишуть ЛИСТИ до Миколая, стараються угодити йому і бути послушними. Щоб потім зранку прокинутись, побігти до святкового черевика чи шкарпетки або засунути руку під подушку і нащупати там, солодкі подарункти в святковій упаковці. І той маленький вогник щастя, який загорається в час відкриття подарунка дитиною - це і є нинішнє диво! Адже вцьому вся суть Дня святого Николая - дарувати радість і добро  іншим.

00899