ВИЇЗНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ГРУПИ ДІТЕЙ  

ГРУПОВИЙ МАЙСТЕР-КЛАС ПО РОЗПИСУ ПРЯНИКІВ !

Групові майстерні прекрасно підходять для незабутнього проведення часу у великій компанії друзів і близьких!Весела та корисна розвага для дитячого свята, різноманітності вихідних днів і, звичайно, святкових канікул.

Під час творчого процесу панує по-справжньому тепла і затишна атмосфера, де діти і дорослі разом займаються розписом пряників.

На майстер-класі діти дізнаються деякі секрети прикраси пряників. Великий досвід роботи ( з 2016 року проведено близько 300 МК) з дітьми різного віку допомагає нам створити правильну атмосферу і позитивно налаштувати дітей, захоплюючи їх творчістю.

Для ваших дітей  майстер-клас по розпису медових пряників стає не тільки святом, а й повноцінним креативним процесом. Різні кольори глазурі дадуть можливість дитині відчути себе справжнім художником і втілити в життя свої яскраві фантазії! Дитина може розмалювати пряники, гарно прикрасивши їх різнокольоровими посипаннями. Кожен шедевр може стати новорічною прикрасою, чудовим подарунком для мами , батька, сестри, декором на Великодній стіл або їстівним сувеніром до чаю.

Розпис фігурних пряників:

Вартість участі однієї людини (в залежності від обраного вами набору). Проведення майстер-класу можливо з виїздом в дитячі дошкільні установи і на заходи. Виїзд оплачується додатково. Поїздки за місто обговорюються окремо.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ